fbpx

РАХiВ, 23-26 серпня

звiти учасникiв

Стежками опришків велофстиваль змагань рахів україна категорії чоловіки спорт

Влад Скубенко, 2017

Стежками опришкiв всі чекають кожен рік, цей марафон всі люблять та ненавидять, коли їдуть Хардкор, domacc та деякі навіть Лайт , але потім буквально через декілька днів, сидячи далеко від тих прекрасних та мальовничих місць, хочуть знову і знову відчути ті страждання на підйомах та ті болючі відчуття у всьому тілі на спусках; це той марафон, котрий залишає яскраві враження на весь наступний рік…

Андрій Навроцький, 2017

      Перший спуск по полонині – вау, як м’яко на фс. Внизу дивлюсь – аморт взагалі залочений. Рука-лице)))
Поки було чим крутити вгору, по всякому трешу їхалось збс, на відкритій підвісці.Швидкий не крутий спуск з камінням – БУМ. Щось зловив під колесо, аж нога вилетіла з контакта.

Денис Корсак, 2017

      “Крымский зачет” благополучно провтыкан, Карпаты как-то далеко, потом непонятки, снова непонятки, потом узнаю, что юбилейные “Опрышки” будут многодневкой, ахренеть, дайте две!  Тропа туда нашими проторена давно, места, пароли, явки известны, поэтому падаю на хвосты, на все готовенькое, я не один такой, нас аж 6 человек.

KRISTINA KONVISAROVA FANPAGE, 2017

       Вообще, всё зависит от настроя. Спорим, если б вы проехали только 85км, то дико бы устали. А так, вы проехали 85, но знали, что завтра еще 50 и устали не очень. Марафон – это вообще почти 50% от головы зависит. Насколько ты морально устойчив и стабилен, насколько требователен или беспощаден к себе или, наоборот, знаешь, когда нужно дать поблажку.

Марина Новоженина , 2017

      Взагалі, у мене якось проблематично з харчуванням на гонках, та й води я вживаю замало. На хребті та на спуску до річки мене обійшло дуже багато хлопців, я вже чекала, що дожене і хтось з дівчат. Але доїхала до КП 3 в Косовський поляні, а дівчат не було. Дякую волонтерам з цього КП – зустрічали усіх оплесками та голосними привітаннями – було дуже приємно та потім, вже на підйомі, чути по цим оплескам, що хтось з гонців під’їхав до КП. 

qrspeter, 2017

      Раза два попадаются участки, где чуть не метров 100 иду пешком, ибо такой градиент не заехать. Между тем, на на спуске при пересечении ручья попадается байкер, у которого свело ноги от спешивания (потом обгоняет на спуске). На выполаживании много где попадаются лужи во всю ширину дороги, которые тщательно объезжаю по протоптанной выступающей обочине (на фрагменте после «условно асфальтовой дороге» большинство луж организаторы спустили, прокопав канавки). Похоже их и лидеры объезжали.

ГОРИ ЧЕКАЮТЬ НА ТЕБЕ

Стежками опришків велофстиваль змагань рахів україна категорії чоловіки спорт
  • 23-26 серпня 2019 року
  • м. Рахів, Закарпатська область, Україна
  • вул.Миру, 16 А.
  • info@stezhkamy.in.ua
  • +38 (099) 248-01-81